מלונות בטבריה


העיר טבריה שנבנתה עבור קיסר רומי טיבריוס לפני כ- 2000 שנים, היא עיר מרכזית בצפון ובסמוך לכינרת, ממול הרי הגולן והרי מואב שבממלכת ירדן והינה צומת דרכים עתיקה לעובדים ממצריים ומישראל לירדן, סוריה ולבנון. זאת הסיבה שהעיר נבנתה עם חומות שהגנו עליה מפני פולשים ומפני פולשים. העיר הייתה תמיד עם חשיבות גדולה להתיישבות שלא פסקה בה מאז תקופת דוד המלך ובהמשך לאחר פלישת הרומאים וכן תקופת חכמי התלמוד. לפני כ- 500 שנים היא אף חודשה על ידי דונה גרציה שהשקיעה הרבה כסף בבניה מחודש של העיר.

הסמיכות של העיר לכינרת, אשר היוותה תמיד מקור משיכה של נופשים שבאו ליהנות מהמים המתוקים של האגם, גרמה לכך שהעיר הינה עיר נופש עם מספר רב של בתי מלון הפזורים הן לאורך חופו של הכינרת והן בעיר עצמה, שם בנויים מספר רב של מלונות עם כמות גדולה של חדרים לרשות אלפי המבקרים המגיעים לבתי המלון בטבריה.

בעיר ניתן למצוא מספר רב של אטרקציות המשלימים את החופשה המושלמת, כמו: חמי טבריה הצעירה, שייט בספינות בכנרת, מגלשות מים במספר רב מאוד כמו פארק מים חוף גיא, חוף גולן ועוד. כמו כן עוד מקור חזק לביקורים הם המעיינות החמים בחמת גדר, הממוקמים קילומטרים ספורים מהעיר אשר מושכים ציבור רב המגיע הן ליהנות מהאטרקציה או לטיפולי בריאות וספא במקום.